Movies
Ratings
72
The Shape of WaterRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0