Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.0
Stuck in LoveRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0