Movies
Ratings
182- Last Winter, We PartedRated ★ 3.5
Traces of SinRated ★ 4.5
In the Middle of the RiverRated ★ 4.0- Rainbow GoddessRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
Delta BoysRated ★ 4.0
Second WinterRated ★ 4.0
High LifeRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5