Movies
Ratings
30
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0