Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0