Titles you rated
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
MarianneRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0