Movies
Ratings
533
Train to BusanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
The CatRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 4.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 4.5
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Transporter RefueledRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 5.0