Series
Ratings
90
High KickRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 3.5