Movies
Ratings
113
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 2.5
MementoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5