Movies
Ratings
299
MotherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5