Series
Ratings
181
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5