Movies
Ratings
771
BurningRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 1.5
LightyearRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0