Movies
Ratings
332
American SniperRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0