Movies
Ratings
74
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0