Movies
Ratings
55
The Kissing Booth 3Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
CrawlRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
PadakRated ★ 2.5