Movies
Ratings
151
Caesar Must DieRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
Deidra & Laney Rob a TrainRated ★ 3.5
SidewallsRated ★ 5.0
Little SisterRated ★ 3.0- Sophie's ChoiceRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
Step SistersRated ★ 2.5
Little BoxesRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Don't Hug Me, I'm Scared II: TimeRated ★ 3.0
Iron Jawed AngelsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Memories of UnderdevelopmentRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0