Titles you rated
A Complete UnknownRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Two LoversRated ★ 4.0
Red RocketRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5