Movies
Ratings
148
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
GoldfingerRated ★ 1.5
UnstoppableRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.5