Movies
Ratings
20
TakenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5