Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Vivid RomanceRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0