Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.5
Sophie's RevengeRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
A Girl at My DoorRated ★ 2.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
A DayRated ★ 4.0