Movies
Ratings
898- Be nice to each otherRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
CatsRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.0