Titles you rated
UltravioletRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0