Movies
Ratings
855
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Late NightRated ★ 3.5
Before We VanishRated ★ 3.0
Seoul SearchingRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5