Movies
Ratings
177
The High NoteRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5