Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.5
MononokeRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0