Movies
Ratings
109
I Am SamRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.0