Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Den of ThievesRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5