Series
Ratings
18
BrainRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0