Movies
Ratings
582
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Cyrano de BergeracRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Namdev Bhau in Search of SilenceRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5