Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5