Movies
Ratings
855
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0