Movies
Ratings
29
Barton FinkRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.5
Burn After ReadingRated ★ 2.0
A Serious ManRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
I WishRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Air DollRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.0