Titles you rated
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 1.5
Saw VRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 1.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 1.5
Eagle EyeRated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0