Titles you rated
The ProtectorRated ★ 2.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 2.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.0
PoongsanRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
Oh BrothersRated ★ 2.0
HoneyRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0
OseamRated ★ 3.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0