Movies
Ratings
231
The Lion KingRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 3.0
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 2.5
FridaRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.0
American ReunionRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 4.0
S1m0neRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
1 Litre of TearsRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 4.0
Bewitching AttractionRated ★ 2.5
LincolnRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.0