Titles you rated
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0