Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
Adaptation.Rated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.0