Titles you rated
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5