Series
Ratings
27
GhostRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0