Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 1.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.0