Movies
Ratings
94
ZodiacRated ★ 5.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Bone TomahawkRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The End of the StormRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5