Movies
Ratings
22
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0