Movies
Ratings
313
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
The Swan PrincessRated ★ 5.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.5
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 2.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
The HuntressesRated ★ 1.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0