Movies
Ratings
600
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ArcticRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
WishRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5