Movies
Ratings
263
Tidal WaveRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 1.5
Hachi-koRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Factory GirlRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0