Titles you rated
Love, RosieRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0