Titles you rated
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0