Movies
Ratings
522
BluebeardRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Fantasia 2000Rated ★ 3.5
The CongressRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Women FightingRated ★ 5.0
Demolition of a WallRated ★ 4.0
The Waterer WateredRated ★ 5.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0
Prada: CandyRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 3.5
Macadam StoriesRated ★ 3.0