Movies
Ratings
230
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5